Apartamenty Płocka są nową inwestycją firmy BTP Investment.

Jest to budynek wielorodzinny składający się z 35 mieszkań, położony w centrum Płońska . Budynek usytuowany jest przy ulicy księdza Macieja Sarbiewskiego, tuż obok ulicy Płockiej.

Oferuje przestronne mieszkania wykonane w wysokim standardzie o metrażu od 46 m2 do 70 m2. Mieszkania położone na parterze wyposażone są w prywatne ogródki, natomiast mieszkania powyżej w balkony.

Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie garaż podziemny, posiadający 25 miejsc parkingowych, powstanie także 10 miejsc parkingowych naziemnych. Ponadto budynek zostanie wyposażony w liczne udogodnienia, takich jak 25 komórek lokatorskich (powierzchnia 3-4m2) , wózkownia oraz winda elektryczna.

Przestronny parking w połączeniu z doskonałą lokalizacją (bliskość szkół, przedszkoli kina, pływalni, centrum miasta oraz supermarketów) stanowią idealny wybór miejsca do mieszkania i odpoczynku.

Technologia

Budynki wykonane będą w tradycyjnej technologii. Zastosowane technologie i materiały budowlane spełniać będą najwyższe wymagania izolacyjności akustycznej i termicznej dla budynków mieszkalnych, a co za tym idzie, użytkowanie będzie ciche, oszczędne i zarazem ekologiczne.

Standard wykończenia

Budynki wyposażone będą w instalacje centralnego ogrzewania z miejskiej sieci ciepłowniczej, elektrycznej, telefonicznej, internetowej i telewizyjnej oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej. Nowoczesna architektura oraz ciekawa kolorystyka stanowią o atrakcyjności inwestycji. Funkcjonalny układ mieszkań pozwoli spełnić oczekiwania wszystkich lokatorów.